PODUCHA

Oferujemy wynajem dmuchanej poduchy [120 m2] dla każdego – dla organizatorów zawodów sportowych, wyciągów narciarskich bądź innych ośrodków sportowo-rekreacyjnych, organizatorów festiwali i wydarzeń miejskich, klientów indywidualnych czy firm. Poducha jest świetnym narzędziem, które z pewnością pomoże zwiększyć widowiskowość wydarzeń i przyciągnie dodatkowych uczestników bądź kibiców.

Co?


Mamy dla Was dmuchaną poduchę, która kojarzona jest zazwyczaj ze sportami ekstremalnymi, ale ma także szerokie zastosowanie w zapewnieniu bezpiecznej zabawy dla osób rządnych przygód, zarówno młodych, jak i starszych. 


KONTAKT
 

Można ją wykorzystać do:


• skoków akrobacyjnych (rower, narty, snowboard)
• nauki trików akrobacyjnych dla sportowców/ skoków rowerowych
• poducha do skakania dla dzieci
• imprezy integracyjne - organizujesz imprezę i brakuje Ci atrakcji? Możemy przywieść, rozłożyć i zabezpieczyć poduchę i rowery, by potem przeprowadzić bezpieczne szkolenie ze skoków na poduchę. Dawka adrenaliny gwarantowana.  
Poducha jest świetnym narzędziem, które z pewnością pomoże zwiększyć widowiskowość i atrakcyjność wydarzeń i przyciągnie dodatkowych uczestników bądź kibiców. 

Dla kogo?


• dla sportowców
• dla firm
• organizatorów imprez plenerowych
• dla miast i gmin
• klientów indywidualnych dysponujących odpowiednią powierzchnią do rozłożenia poduchy (minimum 150 m2)

Bezpieczeństwo


To zabawa całkowicie bezpieczna, także dla Twoich dzieci. Nasza poducha posiada system zapewniający wyższe ciśnienie w jej dolnej komorze, co sprawia, że niemożliwy staje się kontakt osoby wykonującej skok z podłożem, nawet przy bardzo wysokim locie. Materiał użyty do produkcji poduchy spełnia normy europejskie, a sama konstrukcja posiada odpowiedni atest. Poducha tego typu jest obecnie najlepszą formą trenowania nowych ewolucji, zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów.  
 

Za ile?


Cena wynajmu jest uzależniona od rodzaju świadczonej usługi. Oferujemy kompleksową obsługę i oprzyrządowanie – od transportu na miejsce, poprzez całościowe przygotowanie potrzebnej infrastruktury, wypożyczenia/rozstawienia kickera (skoczni), przygotowanie najazdu, montaż/demontaż wszystkich elementów oraz doświadczoną obsługę na czas wynajmu.  Zważając na złożoność usługi cena ustalana jest indywidualnie w zależności od odległości, czasu wypożyczenia, zakresu wykonywanej usługi oraz wielkości wydarzenia.
Cena waha się od 2500 do 6000 złotych.
Wszelkie szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie bądź mailowo.

KONTAKT